Czym charakteryzują się rondle Stalgast?

Wyposażenie gastronomiczne marki Stalgast z pewnością usatysfakcjonuje tych, którzy cenią sobie wysoką jakość w korzystnej cenie. Przygotowywanie dużej ilości potraw wymaga odpowiednich akcesoriów. Priorytetem jest to, aby osiągnąć najwyższy poziom funkcjonalności oraz komfortu. Rondle wspomnianej marki zapewniają wiele zalet.

Bezpieczne rączki

Produkty Stalgast wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją, co zmniejsza ryzyko wypadku przy pracy. Rondle posiadają wydłużone rączki, które wykonana są z antypoślizgowych tworzyw. Gwarantują pewny i stabilny chwyt. Dodatkowym atutem jest ich wysoka trwałość, co przedłuża żywotność posiadanego sprzętu.

Rondle marki Stalgast występują w rozmaitych wariantach – bez większych trudności można znaleźć zarówno modele o małej, jak i średniej i dużej średnicy. Podczas wyboru należy również zwrócić uwagę na wysokość. Wszystko zależy od tego, do jakich celów będą wykorzystywane zakupione garnki.

Łatwe czyszczenie

Niewątpliwą zaletą produktów Stalgast jest fakt, że są one przystosowane do intensywnej eksploatacji. Ich czyszczenie nie jest problematyczne, czy też czasochłonne. Zdecydowaną większość dostępnych garnków można myć w zmywarce, co przekłada się na znaczną oszczędność czasu.

Rondle pochodzące od wspomnianego producenta posiadają również:
– grube i niepodatne na przypalanie dno,
– powłoki zmniejszające ryzyko przywierania,
– dodatkowe pokrywy.
Należy podkreślić, że do produkcji garnków oraz akcesoriów stosuje się wyłącznie najwyższej klasy tworzywa certyfikowane.