Lubiana filiżanki– porcelana z klasą

Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. produkują porcelanę stołową od ponad pięćdziesięciu lat. Firma wytwarza najwyższej jakości wyroby dla branży hotelarsko – gastronomicznej, a jednocześnie ma w swojej ofercie atrakcyjne i różnorodne kolekcje porcelany dla domu. Naczynia z Lubiany cieszą się niesłabnącą popularnością w wielu krajach Europy.

Dla wielkich restauracji i małych kawiarni

Jakość i styl naczyń to jeden z kluczowych elementów, kształtujących wizerunek lokalu. Piękna, elegancka, starannie wykonana porcelanowa zastawa sprawi, że nawet proste danie, albo zwykła kawa nabiorą wyjątkowego smaku, i dadzą klientom więcej radości. Równie ważne jest, żeby naczynia były wytrzymałe, i nadawały się do serwowania wielu posiłków dziennie przez długi okres czasu. Zwykle najbardziej cenione są proste, ale eleganckie kształty, i gładka biel bez zbędnych zdobień. Ponadczasowe wzornictwo sprawia, że wyprodukowane przez firmę Lubiana filiżanki i spodki, kupione przez małą kawiarenkę, na równi z zestawem, złożonym z kilkuset sztuk, nie wyjdą z mody, i po pięciu, lub piętnastu latach od zakupu niezmiennie będą odbierane jako stylowe i przyjemne dla oka. Dzięki temu, że klasyczne wzory Lubiany są w stałej produkcji, można z łatwością uzupełnić posiadane już naczynia o nowe elementy, które będą idealnie pasować do zakupionych wcześniej, lub zastąpić uszkodzone identycznymi, bez wymieniania całości.

Lubiana filiżanki

Lubiana filiżanki do domu

Wybór naczyń, z których będzie się korzystać wraz z rodziną, przez długi okres czasu, może wymagać namysłu. Warto zastanowić się nad upodobaniami własnymi i bliskich, żeby spotkania przy rodzinnym stole wszystkim kojarzyły się przyjemnie.

Lubiana oferuje szeroki wybór, naczyń, przeznaczonych do użytku domowego, w różnych kształtach, kolorach i stylach. Ich wspólnymi cechami są: wysoka jakość, i możliwość kupowania wybranych egzemplarzy pojedynczo, a nie jedynie w dużych serwisach. Dzięki temu kupuje się tylko te rzeczy, które rzeczywiście są przydatne, a w razie potrzeby można wzbogacić zestaw o następne, w tym samym stylu.

Najpopularniejsze z naczyń, oferowanych przez Lubianę, to:

  • – filiżanki i spodki
  • – talerze płaskie, głębokie i do pizzy
  • – bulionówki
  • – kubki
  • – czajniczki i imbryki
  • – salaterki
  • – naczynia do dipów

A także wazy do zup, sosjerki, miseczki, dzbanuszki do mleka, półmiski, i wiele innych.